• Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

XXV jubileuszowe Grand Prix Bierunia

6 czerwca 2022

11 czerwca 2022 roku w Bieruniu odbyła się gala z okazji XXV GRAND PRIX Bierunia. Jubileusz był okazją do podsumowania 25 lat sportowej działalności Wiesława Bigosa, któremu Polska Federacja Dalekowschodnich Sztuk Walki w Warszawie nadała tytuł: Prezydent - Patriarcha w Sztukach Walki Mistrzowi Wiesławowi - Bigosowi. W Polsce od początku przyznawania wyróżnienia, tylko 14 osób otrzymało ten tytuł.

Na wniosek stowarzyszenia Big Budo Polska, którego prezesem jest Wiesław Bigos, Międzynarodowa Organizacja Sztuk Walki przyznała medale za propagowanie sztuk walki w mieście, gminie oraz powiecie. Podczas sobotniej gali z okazji 25-lecia Wójtowie, Burmistrzowie oraz Starosta Powiatu bieruńsko-lędzińskiego zostali uhonorowani medalami za propagowanie sztuk walki w swoich miastach. Prezes Stowarzyszenia podziękował także Burmistrz oraz Radzie Miasta Lędziny za możliwość organizacji zajęć w naszym mieście.

 

Wiesław Bigos wraz z Big Budo Polska zaprasza na zajęcia organizowane na terenie miasta Lędziny

- W Szkole Podstawowej nr 1 w Lędzinach – w poniedziałki o godzinie 18:00

- W Szkole Podstawowej nr 2 w Lędzinach – w piątki o godzinie 17:00

- W szkole Podstawowej nr 4 w Lędzinach – w czwartki poniedziałek godzina 18.

 

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zajęciach.

Współpraca
Powiat Bieruńsko-LędzińskiBieruńBojszowyChełm ŚląskiImielinTychyWojewództwo ŚląskieUrząd Marszałkowski Województwa ŚląskiegoŚląski Urząd Wojewódzki w KatowicachPowiatowy Urząd Pracy w TychachRevucaRoccagorgaUnicov