• Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Lędzinach z wizytą w Urzędzie Miasta

27 czerwca 2024

18 czerwca uczniowie 3 klasy Szkoły Podstawowej nr 2 w Lędzinach mieli wyjątkową okazję odwiedzić Urząd Miasta Lędziny. Wizyta ta była częścią edukacyjnego programu, mającego na celu przybliżenie młodym mieszkańcom naszego miasta funkcjonowania lokalnej administracji oraz roli, jaką odgrywa w codziennym życiu społeczności

Podczas wizyty, uczniowie mieli możliwość zwiedzenia urzędu oraz spotkania z pracownikami, którzy opowiedzieli o swojej pracy i odpowiedzieli na liczne pytania dzieci. W szczególności, uczniowie byli zafascynowani możliwością zajęcia miejsc w sali obrad, gdzie na co dzień podejmowane są ważne decyzje dotyczące naszego miasta.

Burmistrz miasta osobiście przywitał młodych gości i opowiedział im o swojej pracy, a także zachęcił do aktywnego uczestnictwa w życiu lokalnej społeczności.

Dziękujemy uczniom oraz ich opiekunom za wizytę i mamy nadzieję, że była ona zarówno pouczająca, jak i inspirująca. Zapraszamy do kolejnych odwiedzin!

Współpraca
Powiat Bieruńsko-LędzińskiBieruńBojszowyChełm ŚląskiImielinTychyWojewództwo ŚląskieUrząd Marszałkowski Województwa ŚląskiegoŚląski Urząd Wojewódzki w KatowicachPowiatowy Urząd Pracy w TychachRevucaRoccagorgaUnicov