Środy z KSeF
W przyszłym roku wchodzi w życie obowiązek wystawiania e-faktur dla wszystkich podatników (czynnych i zwolnionych z VAT). "Środy z KSeF” to cykl bezpłatnych szkoleń, podczas których poznasz podstawowe informacje oraz praktyczne aspekty korzystania z Krajowego Systemu e-Faktur. Spotkania odbywają się środy – zarówno stacjonarnie, jak i on-line – aby każdy mógł wziąć udział w dogodnej formie.
Szczegóły na temat KSeF znajdą państwo pod linkiem: https://ksef.podatki.gov.pl/srody-z-ksef
Spotkania stacjonarne w Urzędzie Skarbowym w Tychach
Urząd Skarbowy w Tychach zaprasza przedsiębiorców na cykl bezpłatnych spotkań „Środy z KSeF.
Poniżej lista spotkań prowadzonych w Urzędzie Skarbowym w Tychach (sala 402).
Moduł I – 1.10.2025 r. godz. 10:00 - Podstawowe informacje o KSeF
Moduł II – 8.10.2025 r. godz. 10:00 - Uwierzytelnienie i autoryzacja w KSeF oraz nadawanie uprawnień
Moduł III – 22.10.2025 r. godz. 10:00 - Wystawianie i otrzymywanie faktur w KSeF
Moduł IV – 29.10.2025 r. godz. 10:00 - Moduł Certyfikatów i Uprawnień MCU
Moduł V – 12.11.2025 r. godz. 10:00 - Nadawanie uprawnień oraz wystawianie faktur w KSeF przez JST i Grupy VAT oraz rolników ryczałtowych
Moduł VI – 19.11.2025 r. godz. 10:00 - Bezpłatne narzędzia KSeF – Aplikacja Mobilna KSeF
Moduł VII – 26.11.2025 r. godz. 10:00 - Bezpłatne narzędzia KSeF – Aplikacja Podatnika KSeF
Moduł VIII - 3.12.2025 r. godz. 10:00 - Bezpłatne narzędzia KSeF – e-mikrofirma powiązana z KSeF oraz dodatkowe funkcjonalności KSeF
Każde spotkanie to okazja do zdobycia wiedzy, zadania pytań i wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami.
Inne spotkania w województwie śląskim i całej Polsce
Przedsiębiorcy, którym nie odpowiada ten termin, mogą skorzystać ze spotkań zdalnych organizowanych przez Izbę Administracji Skarbowej w Katowicach.
Pełne informacje o terminach i miejscach szkoleń w poszczególnych urzędach skarbowych:
- województwa śląskiego znajdą Państwo pod linkiem:
https://www.slaskie.kas.gov.pl/izba-administracji-skarbowej-wkatowicach/wiadomosci/srody-z-ksef
- w całej Polsce pod linkiem:
https://ksef.podatki.gov.pl/srody-z-ksef






















