• Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

Pomoc dla Ukrainy - osoby bezglutenowe na śląsku

3 marca 2022

Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej informuje:

 

Nasze Stowarzyszenie pomaga osobom chorym na celiakię, dla których jedynym lekarstwem jest dieta bezglutenowa i oferuje pomoc jeżeli trafią do nas ludzie chorzy wymagający stosowania diety bezglutenowej, bo innego lekarstwa w takich przypadkach nie ma. 

 

Na naszej głównej stronie www.celiakia.pl znajduje się informacja w kwestii pomocy i adres kontaktowy pomocukrainie@celiakia.pl. W miarę naszych możliwości chcemy pomóc i zaoferować paczki z żywnością bezglutenową oraz, co też ważne, informacje dla instytucji i osób opiekujących się takimi potrzebującymi (dla instytucji i ludzi) - gdzie można zaopatrzyć się w produkty bezglutenowe, jakie produkty mogą takie osoby chore spożywać i we wszelkich innych tematach związanych z tą specjalistyczna dietą - lekarstwem. Na tą okoliczność przygotowaliśmy teś specjalną ulotkę, również po ukraińsku, https://celiakia.pl/wp-content/uploads/2022/02/ukraina-informacja.pdf.

 

Kontakt do Stowarzyszenia https://celiakia.pl/stowarzyszenie/kontakt/

Współpraca
Powiat Bieruńsko-LędzińskiBieruńBojszowyChełm ŚląskiImielinTychyWojewództwo ŚląskieUrząd Marszałkowski Województwa ŚląskiegoŚląski Urząd Wojewódzki w KatowicachPowiatowy Urząd Pracy w TychachRevucaRoccagorgaUnicov