• Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

Festyn Rodzinny "Pod Palmami" w Miejskim Przedszkolu nr 3 w Lędzinach

13 czerwca 2022

Dnia 8 czerwca 2022 r. w Miejskim Przedszkolu nr 3 w Lędzinach, odbył się pierwszy Festyn Rodzinny „Pod palami”. Przedszkolny taras zamienił się w światowej klasy estradę, na której zaproszeni goście mogli podziwiać występy przedszkolaków, pokaz Szkoły Karate Jaworscy DOJO, break dance w wykonaniu przedstawicieli szkoły tańca EXTREME TIME, pokaz pierwszej pomocy oraz „ Saunamistrza”. 

Na wszystkich przedszkolaków czekało wiele atrakcji takich jak dmuchańce, rodzinne karaoke, rodzinne malowanie, rozgrywki sportowe oraz mecz - mamusie kontra dzieci prowadzone przez trenera JUWE JAROSZOWIICE. Rodziny rywalizowały także w grze terenowej oraz Karaoke.

 

Po wysiłku można było uzupełnić poziom energii wykonaną własnoręcznie na warsztatach kulinarnych pizzą lub babeczką oraz schłodzić się lodami z „Mojej Miłości” z Chełmu Śląskiego. Dla bardziej wymagających smakoszy nie zabrakło potraw z grilla, śląskiego żuru oraz słodkości. O pełne brzuszki zadbali nie tylko pracownicy przedszkolnej kuchni, ale także rodzice oraz zaprzyjaźnieni przedsiębiorcy: Rafał Gruca, POLIWCZAK, piekarnia KRZEMIEŃ. Jeden z rodziców zadbał także o nagłośnienie. Wszystkie konkurencje i rodzinne zabawy zostały podsumowane przez panią dyrektor, która wraz z panią Burmistrz, wręczyła dzieciom nagrody ufundowane przez Gminę Lędziny.  

Współpraca
Powiat Bieruńsko-LędzińskiBieruńBojszowyChełm ŚląskiImielinTychyWojewództwo ŚląskieUrząd Marszałkowski Województwa ŚląskiegoŚląski Urząd Wojewódzki w KatowicachPowiatowy Urząd Pracy w TychachRevucaRoccagorgaUnicov