• Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

Dzień Działacza Kultury

29 maja 2024

Z okazji Dnia Działacza Kultury!

W dniu 29 maja obchodzimy Dzień Działacza Kultury, święto wszystkich osób, które na co dzień angażują się w krzewienie kultury i sztuki. To doskonała okazja, aby wyrazić im wdzięczność za ich nieoceniony wkład w życie naszej społeczności.

Działacze kultury to ludzie o wielkiej pasji i zaangażowaniu, którzy swoją pracą wzbogacają nasze życie, uczą nas wrażliwości i piękna. Dzięki nim mamy dostęp do różnorodnych wydarzeń kulturalnych, możemy uczestniczyć w koncertach, wystawach, spektaklach i innych formach rozrywki. To właśnie oni dbają o to, aby nasze miasto tętniło życiem i było miejscem, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie.

W tym wyjątkowym dniu życzymy wszystkim Działaczom Kultury wszystkiego najlepszego! Niech każdy dzień przynosi Wam radość i satysfakcję z wykonywanej pracy. Życzymy Wam również wielu nowych pomysłów, twórczych inspiracji i sił do dalszego działania. Niech Wasza pasja do kultury nigdy nie gaśnie, a Wasze zaangażowanie niech owocuje kolejnymi sukcesami.

Dziękujemy Wam za to, co robicie!

Współpraca
Powiat Bieruńsko-LędzińskiBieruńBojszowyChełm ŚląskiImielinTychyWojewództwo ŚląskieUrząd Marszałkowski Województwa ŚląskiegoŚląski Urząd Wojewódzki w KatowicachPowiatowy Urząd Pracy w TychachRevucaRoccagorgaUnicov