• Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

Dzielnicowi zapraszają na Rajd Rowerowy

18 czerwca 2018

Dzielnicowi z Lędzin zapraszają na I Niepodległościowy Rajd Rodzinny pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Lędziny. To sportowe wydarzenie odbędzie się już 1 lipca. Dla uczestników przewidziane są nagrody.

Rowerowy rajd rodzinny to kolejna sportowa impreza dla mieszkańców Lędzin i nie tylko, inicjatorem której są dzielnicowi tego miasta - st. asp. Daniel Laszczak i mł. asp. Michał Mamoń. Policjanci rozpowszechniając profilaktyczno-edukacyjną akcję Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji "Kręci mnie bezpieczeństwo... nad wodą" włączyli się do promowanego przez miasto Lędziny zdrowego stylu życia jako alternatywnej formy spędzania wolnego czasu przez dzieci i młodzież. Do udziału w rajdzie oraz wydarzeniach towarzyszących tej imprezie dzielnicowi zapraszaszają całe rodziny. Uczestnikiem może zostać każdy (nie tylko mieszkaniec Lędzin), kto preferuje aktywny wypoczynek, zdrowy styl życia i zabawę w duchu sportowej rywalizacji. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem imprezy, który znajduje się na dołączonym plakacie.

Współpraca
Powiat Bieruńsko-LędzińskiBieruńBojszowyChełm ŚląskiImielinTychyWojewództwo ŚląskieUrząd Marszałkowski Województwa ŚląskiegoŚląski Urząd Wojewódzki w KatowicachPowiatowy Urząd Pracy w TychachRevucaRoccagorgaUnicov