• Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

Dodatkowy nabór wniosków mieszkańców Lędzin zainteresowanych montażem ogniw fotowoltaicznych do produkcji energii elektrycznej.

11 maja 2022

Szanowni Mieszkańcy

 

Burmistrz Miasta Lędzinyinformuje o dodatkowym naborze do projektu pn.: „Poprawa efektywności energetycznej poprzez montaż ogniw fotowoltaicznych na budynkach jednorodzinnych w Gminie Lędziny”.

Warunkiem przystąpienia do Projektu jest złożenie w terminie od 16 maja do 18 maja 2022 roku prawidłowo wypełnionych dokumentów wyłącznie w formie papierowej, tj:

  • Deklaracji udziału w Projekcie,
  • Ankiety dla uczestnika Projektu,
  • Oświadczenia o prawie do dysponowania nieruchomością na cele realizacji Projektu oraz w okresie trwałości.

Dokumenty należy złożyć w Punkcie Obsługi Mieszkańca Urzędu Miasta Lędziny, ul. Lędzińska 55 w godzinach pracy urzędu (poniedziałek 7:30-17:00; wtorek-środa 7:30-15:30).

 

Regulamin Programu, ankieta, deklaracja i oświadczenie o dysponowaniu nieruchomością dostępne są w Punkcie Obsługi Mieszkańca oraz w wersji elektronicznej załączonej poniżej.

 

Nabór ma na celu uzupełnienie listy podstawowej uczestników projektu.

Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń oraz warunki projektu.

 

Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami i Ochrony Środowiska u Pana Adriana Kuczowicza pod numerem telefonu tel. 32 216 65 11 wew. 155 lub w punkcie obsługi mieszkańca Urzędu Miasta Lędziny.

 

 

Współpraca
Powiat Bieruńsko-LędzińskiBieruńBojszowyChełm ŚląskiImielinTychyWojewództwo ŚląskieUrząd Marszałkowski Województwa ŚląskiegoŚląski Urząd Wojewódzki w KatowicachPowiatowy Urząd Pracy w TychachRevucaRoccagorgaUnicov