• Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

Andrzejkowe Pool Party

16 listopada 2023
Andrzejkowe Pool Party w Lędzinach to wyjątkowa noc, gdzie tradycja andrzejkowych wróżb spotyka się z basenową zabawą!
 
 
24 listopada 2023 r. zapraszamy na Andrzejkowe Pool Party, które odbędzie się w Ośrodku Rekreacyjno - Sportowym przy ul. Lędzińskiej 14. Start o godzinie 19:00
 
 
W ramach wydarzenia organizatorzy zaplanowali dyskotekę, która doprowadzi do wrzenia Lędziński basen i pozwoli wszystkim gościom tańczyć w fantastycznej atmosferze przy największych hitach poszczególnych dekad. Nie zabraknie też animacji, konkursów i innych zabaw, które wypełnią atmosferę śmiechem i radością. 
 
Organizatorzy przygotowali także andrzejkowe zadania, które sprawią, że wróżby nabiorą nowego wymiaru, a przyszłość stanie się pełna tajemnic. Dla tych, którzy kochają aktywność fizyczną, zorganizowany zostanie Aqua gym, czyli trening w wodzie, który pozwoli ćwiczyć i bawić się jednocześnie. 
 
Oczywiście, nie może zabraknąć wyboru Miss i Mistera Zabawy Andrzejkowej, co dodatkowo podgrzeje atmosferę rywalizacji i emocji. Każdy będzie miał szanse zdobyć wspaniałe nagrody i upominki, które nie pozwolą Wam zapomnieć o tej niesamowitej nocy. 
 
 
To wydarzenie to połączenie tradycji, zabawy i radości - niezapomniana noc pełna emocji! 
 

Wstęp: 50 zł
Zapisy obowiązkowe! Pod numerem tel. 516 853 086 i 510 439 558

Zapraszamy!

 

Współpraca
Powiat Bieruńsko-LędzińskiBieruńBojszowyChełm ŚląskiImielinTychyWojewództwo ŚląskieUrząd Marszałkowski Województwa ŚląskiegoŚląski Urząd Wojewódzki w KatowicachPowiatowy Urząd Pracy w TychachRevucaRoccagorgaUnicov