2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Walne zebranie Lędzińskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin

2010-02-24

23 lutego w Sali widowiskowo -kinowej „Piast" odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze Lędzińskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin.

Prezes Krystyny Cuber przedstawiła sprawozdanie, z którego wynika, iż w ubiegłym roku wzrósł udział osób niepełnosprawnych w zajęciach rehabilitacyjnych zbiorowych i indywidualnych, w imprezach integracyjnych, jak igrzyska niepełnosprawnych, mikołajki, zajączek wielkanocny, biwak żeglarski, wycieczki czy spotkania jasełkowe i przy ognisku. W dalszej części spotkania wręczono podziękowania dla zaangażowanych w działalność stowarzyszenia, niemalże jednogłośnie udzielono absolutorium ustępującemu zarządowi, a jednogłośnie przyjęto sprawozdanie finansowe za ubiegły rok. Wybrano nowy  skład Zarządu. Znaleźli się w nim ponownie Krystyna Cuber jako prezes oraz Jerzy Wodzisz, Piotr Szydłowski i Tomasz Szwedo, a po raz pierwszy Stefan Bogacki. W skład nowej komisji rewizyjnej wybrano Bożenę Bielas, Romana Kałużę i Janusza Dolatę.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij