• Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

Walentynkowe podziękowania za WOŚP

15 lutego 2018

W środę 14 lutego odbyło się spotkanie Walentynkowe z Panią Burmistrz Krystyną Wróbel, na którym pojawiły się osoby zaangażowane w Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Ten wyjątkowy dzień idealnie wpasował się w misję WOŚP, misję niesienia bezinteresownej pomocy i miłości do drugiego człowieka jaką okazali wszyscy przybyli wspierający Finał. Na spotkaniu pojawili się także szefowie sztabów, Tomasz Wybraniec – z mysłowickiego sztabu orkiestry, pod którym w tym roku odbył się lędziński finał oraz Szymon Simonicz – koordynator i szef lędzińskiej imprezy zamkniętej. Dzięki wspaniałej współpracy obu miast konto Orkiestry zostało zasilone o ponad 85 tysięcy złotych. W trakcie spotkania uczestnicy otrzymali pamiątkowe podziękowanie oraz figurki aniołów trzymających czerwone serce, przypominające wszystkim o dobroci płynącej z niesienia pomocy.

Współpraca
Powiat Bieruńsko-LędzińskiBieruńBojszowyChełm ŚląskiImielinTychyWojewództwo ŚląskieUrząd Marszałkowski Województwa ŚląskiegoŚląski Urząd Wojewódzki w KatowicachPowiatowy Urząd Pracy w TychachRevucaRoccagorgaUnicov