• Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

Uroczyste otwarcie Ogrodu Sensorycznego

2021-09-23

23 września 2021 w Miejskim Przedszkolu nr 1 w Lędzinach miało miejsce uroczyste otwarcie ogrodu sensorycznego - zwieńczenie prac oraz mnóstwo przygotowań, aby przedszkolaki w jak największym stopniu mogły odkrywać fantastyczny świat zmysłów.

Dzieci wspólnie z paniami przygotowały piękny występ artystyczny na podstawie wiersza Juliana Tuwima „Rzepka”. Wszystko po to, aby podziękować ludziom dobrego serca za to, że w sposób bezinteresowny pomogli stworzyć to piękne miejsce, z którego żaden przedszkolak nie chce wychodzić.

Ogród będzie stanowił miejsce do realizacji terapii integracji sensorycznej podopiecznych placówki oraz zajęć ogólnorozwojowych. Jako stały element architektury ogrodowej posłuży przez wiele lat, w związku z tym skorzystają z niego przyszłe przedszkolaki. W powstaniu ogrodu zaangażowana była cała społeczność przedszkola, a w realizacji pomogli sponsorzy.

Przedszkolaki z  niecierpliwością czekają na wiosnę, aby jeszcze bardziej odkrywać wspaniały świat przedszkolnego ogrodu.

Warto marzyć i spełniać marzenia, warto dać coś od siebie, warto pomagać. Dziękujemy każdemu, kto przyczynił się do powstania tego wspaniałego miejsca.

Współpraca
Powiat Bieruńsko-LędzińskiBieruńBojszowyChełm ŚląskiImielinTychyWojewództwo ŚląskieUrząd Marszałkowski Województwa ŚląskiegoŚląski Urząd Wojewódzki w KatowicachPowiatowy Urząd Pracy w TychachRevucaRoccagorgaUnicov