2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Spotkanie opłatkowe pszczelarzy

2013-01-15

5 stycznia w siedzibie Rejonowego Koła Pszczelarzy „Bieruń" odbyło się spotkanie opłatkowe członków stowarzyszenia. W spotkaniu uczestniczył proboszcz parafii pw. Piotra i Pawła ks. Ryszard Breguła, pełniący rolę kapelana stowarzyszenia.

Po wspólnej modlitwie w intencji pszczelarzy i ich rodzin wszyscy zebrani łamali się opłatkiem i składali sobie życzenia noworoczne. Tradycyjnie wzniesiono też toast lampką miodu pitnego za udane zbiory z pasiek pszczelich.

Dalsza część spotkania miała już charakter biesiady towarzyskiej przy kawie i kołoczu. Przy akompaniamencie Artura Głowackiego, który grał na keyboardzie  śpiewano kolędy i rozmawiano o problemach dotyczących hodowli pszczół, planowanych szkoleniach, itp.Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij