2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Podsumowanie akcji Góra Grosza w SP 3

2009-04-30

W grudniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji Góra Grosza , natomiast w marcu szkoła otrzymała podziękowania i wyrazy uznania za zaangażowanie się w tę akcję.

Z drobnych monet powstała wielka Góra Grosza, dzięki której Towarzystwo Nasz Dom może pomóc dzieciom opuszczonym przez własnych rodziców. Wiele dzieci, które straciły opiekę i miłość własnych rodziców, znajdzie dzięki tej akcji nowy dom. Nie zostaną one wysłane do dużych domów dziecka. Zamieszkają w rodzinie, gdzie znajdą bezpieczeństwo, ciepło, uczucie nowych opiekunów. Dotychczas przeliczone przez bank środki z Góry Grosza wydane zostały na pomoc rodzinnym domom dziecka i zawodowym rodzinom zastępczym, domom dziecka przekształcającym się w małe domy dla dzieci, jak również udzielono pomocy już funkcjonującym domom dla dzieci w : Przemyślu, Wrocławiu, Ustce, Mrągowie i Krakowie.

Dziękujemy wszystkim za aktywny udział w tej akcji!!!!!!

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij