2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Nauczyciele Gimnazjum nr 2 szkolili się w Hiszpanii

2016-08-04

Dziewięcioro nauczycieli z hołdunowskiego Gimnazjum nr 2 uczestniczyło w dniach 23-29 lipca w kursie „Creativity in Teaching and Learning using ICT: The Digital Classroom”, finansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Projektu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, opartego na zasadach projektów Erasmus +.

Szkolenie, zorganizowane przez Cervantes Training odbyło się w Hiszpanii, w mieście Alcala de Henares, niedaleko Madrytu. Oprócz Polaków uczestniczyli w nim także nauczyciele z innych krajów Europy.

 

- Kurs ten miał na celu podniesieniu naszych kompetencji w zakresie stosowania technologii informacyjnej na lekcjach różnych przedmiotów, a także znajomości języków obcych – mówi polonistka w Gimnazjum nr 2, Joanna Figiel. - Oprócz szkoleń gospodarze zorganizowali nam też wycieczki do Madrytu i Toledo, zwiedziliśmy również Alcala de Henares – dopowiada.

hiszpania2.jpg
hiszpania3.jpg
Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij