• Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

Nauczyciele Gimnazjum nr 2 szkolili się w Hiszpanii

2016-08-04

Dziewięcioro nauczycieli z hołdunowskiego Gimnazjum nr 2 uczestniczyło w dniach 23-29 lipca w kursie „Creativity in Teaching and Learning using ICT: The Digital Classroom”, finansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Projektu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, opartego na zasadach projektów Erasmus +.

Szkolenie, zorganizowane przez Cervantes Training odbyło się w Hiszpanii, w mieście Alcala de Henares, niedaleko Madrytu. Oprócz Polaków uczestniczyli w nim także nauczyciele z innych krajów Europy.

 

- Kurs ten miał na celu podniesieniu naszych kompetencji w zakresie stosowania technologii informacyjnej na lekcjach różnych przedmiotów, a także znajomości języków obcych – mówi polonistka w Gimnazjum nr 2, Joanna Figiel. - Oprócz szkoleń gospodarze zorganizowali nam też wycieczki do Madrytu i Toledo, zwiedziliśmy również Alcala de Henares – dopowiada.

Współpraca
Powiat Bieruńsko-LędzińskiBieruńBojszowyChełm ŚląskiImielinTychyWojewództwo ŚląskieUrząd Marszałkowski Województwa ŚląskiegoŚląski Urząd Wojewódzki w KatowicachPowiatowy Urząd Pracy w TychachRevucaRoccagorgaUnicov