• Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

Kolejne mieszkanie komunalne - wyremontowane

2021-02-15

Wyremontowane zostało kolejne mieszkanie komunalne przy ul. Hołdunowskiej 33. To drugi z trzech lokali, które miasto przeznaczyło do generalnego remontu. Podobnie jak w mieszkaniu, które oddano do użytku pod koniec ubiegłego roku, wykonano tutaj szeroki zakres prac.

Wymieniono instalację elektryczną, gazową oraz wod-kan. Zamontowano nowe drzwi i okna wraz z parapetami. Ściany wyrównano i pomalowano na biało, na podłodze zaś ułożono panele.

 

Wykafelkowano też łazienkę, w której zamontowano nową kabinę prysznicową wraz z bojlerem na ciepłą wodę oraz kompakt wc. Lokal wyposażono także w nową kuchnie gazową oraz zlew z szafką. Do mieszkania zakupiono krany i osprzęt elektryczny (lampy, włączniki, licznik).

 

Mieszkanie ogrzewane będzie grzejnikami na podczerwień, które są bardziej wydajne od tych konwekcyjnych. Grzejniki do poszczególnych pomieszczeń dobrano w taki sposób, aby umożliwiły efektywne ich ogrzanie w okresie jesienno - zimowym.

Współpraca
Powiat Bieruńsko-LędzińskiBieruńBojszowyChełm ŚląskiImielinTychyWojewództwo ŚląskieUrząd Marszałkowski Województwa ŚląskiegoŚląski Urząd Wojewódzki w KatowicachPowiatowy Urząd Pracy w TychachRevucaRoccagorgaUnicov