2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Zwycięstwo Akademii Sportu KSB Lędziny na Stadionie Miejskim

2016-05-23

21 maja na stadionie MKS Lędziny po raz pierwszy zagrały reprezentantki Akademii Sportu KSB Lędziny. Wielki stadion, to i rywal nie byle jaki - z lędzińskimi piłkarkami U-11 (do lat jedenastu) zmierzyły się futbolistki KTS Polonii Bytom.

Nazwy "Polonia Bytom" nie trzeba przedstawiać piłkarskim kibicom. Męska drużyna seniorów dwukrotnie sięgała po mistrostwo Polski a obecnie gra w II lidze. W Bytomiu działa także sekcja kobieca - KTS Polonia Bytom i to młode piłkarki z tamtejszej szkółki przyjechały rozegrać towarzyski mecz z zawodniczkami Akademii Sportu.

 

W rozegranym systemem 3x15 minut meczu lepsze okazały się zawodniczki lędzińskiego KSB, które wygrały 7:4 (3:1, 3:4). Trener rywalek, Karolina Michalak, pochwaliła nasz zespół i tutejszą gościnność i wyraziła nadzieję na rychły rewanż na bytomskiej ziemi. Z kolei opiekun KSB, Radosław Roszak podkreślił, że od wyniku ważniejsza była możliwość rozegrania ciekawego meczu i podziękował gospodarzom obiektu przy Stadionowej za udostępnienie murawy.

964ii.jpg
Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij