2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Zwiedzali wrocławskie ogrody

2013-06-05

Wszyscy uczestnicy wycieczki integracyjnej Lędzińskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin do Wrocławia, która odbyła się w sobotę, 18 maja, byli bardzo zadowoleni z jej przebiegu.

Uczestnicy mieli możliwość wyboru, więc jedni zwiedzali do południa miejscowe ZOO, a drudzy udali się w tym czasie do ogrodu botanicznego. Co ważne, nie musieli się spieszyć, co dla osób niepełnosprawnych stanowi w tego typu wycieczkach istotną zaletę. Po smacznym i pożywnym obiedzie chętnie pozowali do wspólnych zdjęć na tle mnóstwa fontann obok Hali Stulecia, a następnie podziwiali wspaniale urządzony ogród japoński, gdzie mogli się w pełni zrelaksować wśród pięknej przyrody.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij