2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Zebranie LSNORONiIR

2009-11-23

We wtorek, 17 listopada, blisko 60 członków Lędzińskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin wzięło udział w otwartym zebraniu, które odbyło się w sali konferencyjnej budynku starostwa przy ul.Lędzińskiej 24.

Gość zebrania, członek Zarządu Powiatu, Marek Bania, poinformował, iż tego dnia właśnie uprawomocniła się decyzja wojewody śląskiego o przekazaniu starostwu bieruńsko-lędzińskiemu 4,6 ha terenu położonego za wspomnianym budynkiem do zagospodarowania głównie we współpracy z organizacjami pozarządowymi, w tym zrzeszającymi osoby niepełnosprawne. Niektórzy dyskutanci uskarżali się na niewłaściwe traktowanie ich przez urzędników podczas starań o pracę, więc - na wniosek Czesława Orzegowskiego - zobowiązano zarząd stowarzyszenia do zaproszenia na najbliższe zebranie kierownika Powiatowego Urzędu Pracy. Wniosek ten zyskał poparcie Marka Bani.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij