2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego

2011-04-29

W dniach 18, 20 i 22 kwietnia na terenie naszego miasta odbyła się zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego, którą zorganizowała firma Master w Tychach.

 

Zbiórkę przeprowadzono na targowisku miejskim w Hołdunowie, potem na parkingu przy kościele św. Anny w Lędzinach, a na końcu na parkingu przy kościele WNMP w Goławcu. Niestety, odzew ze strony mieszkańców miasta był bardzo słaby. Na miejskim targowisku w ciągu 7 godzin sprzęt zdało tylko 17 osób. Niewiele lepiej było w starej części Lędzin, bo 25 osób. Przykładowo w Bojszowach zużyty sprzęt oddało ponad sto osób, którym wypełniono 3 kontenery.

 

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij