2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Zawody wędkarskie seniorów

2010-06-21

5 czerwca, na zbiorniku Ziemowit, odbyły się zawody wędkarskie zorganizowane z okazji 55-lecia Koła PZW nr 32 w Lędzinach.

W rywalizacji udział wzięło 31 zawodników, byłych i obecnych członków tego koła oraz zaproszonych prezesów zaprzyjaźnionych kół. Puchary prezesa Koła nr 32, Krzysztofa Balcarka, zdobył Rudolf Goj, prezes Koła PZW nr 38 w Mysłowicach- Brzezince przed Ryszardem Kurkiem z Mysłowic-Janowa i Ryszardem Spałkiem z Siemianowic Śląskich. Kolejne czołowe miejsca zajęli : Andrzej Janota, Klemens Janota, Ernest Sławicki, Achilles Urbisz z Mysłowic i Józef Sojka, prezes koła w Jaworznie - Jeleniu. Puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe wręczał w imieniu burmistrza Wiesława Stambrowskiego komendant Straży Miejskiej w Lędzinach, Jan Hudzikowski oraz wiceprzewodniczący NSZZ Solidarność kopalni Ziemowit, Tadeusz Krenzel.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij