• Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

Zawodnicy lędzińskiej Orki wywalczyli złote i srebrne medale

18 marca 2010

12 marca podczas Mistrzostw Śląska Dzieci 11-letnich w Pływaniu w Radlinie Adam Adamus z UKS Orka Lędziny zdobył brązowy medal na dystansie 50 m stylem grzbietowym.

Natomiast 13 marca zawodnicy "Orki" wywalczyli 9 medali podczas Mistrzostw Śląska Dzieci 10-letnich w Knurowie. Indywidualnie Jakub Walczysko zdobył cztery srebrne : na 50 i 100 m stylem motylkowym, 100 m stylem zmiennym i 200 m stylem dowolnym, natomiast Kamil Krawczyk dwa srebrne na 100 m stylem klasycznym i stylem grzbietowym oraz brązowy na 100 m stylem motylkowym. W sztafecie chłopców stylem zmiennym, w składzie Kamil Krawczyk, Albert Bociąga, Jakub Wilczysko i Karol Popiela  zajęli I miejsce, natomiast sztafeta chłopców stylem dowolnym  w składzie Wawrzyniec Piecha, Jakub Wilczysko, Kamil Krawczyk i Albert Bociąga  zdobyła srebrne medale.

Trenerami zawodników "Orki" byli Joanna Poradzisz-Krupa i Marcin Jawor.