2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2017-12-17
Urząd Miasta w Lędzinach oraz Miejski Ośrodek Kultury zapraszają na Powitanie z Nowym Rokiem 2018. 31 grudnia o godzinie 23.30 do 00:30. Złóżmy sobie życzenia....
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Zaproszenie na Wielką Galę Jubileuszową XX Festiwalu Muzyki Wokalnej Viva il Canto

2011-07-14

Miejski Ośrodek Kultury w Lędzinach zaprasza mieszkańców na Wielką Galę Jubileuszową XX Festiwalu Muzyki Wokalnej Viva il Canto.

Wyjazd z Miejskiego Ośrodka Kultury 3 września o godzinie 16.00.  Rozpoczęcie Gali godzina 19.00 w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie.
Koszt wyjazdu 110 zł - w cenie bilet, przejazd autokarem oraz ubezpieczenie.
Zapraszamy!
W czasie gali usłyszymy najsłynniejsze uwertury, chóry, arie, duety, tercety i sceny operowe.

Wykonawcy:
Międzynarodowa Symfoniczna Orkiestra Festiwalowa,  Chór Polskiego Radia w Krakowie, przygotowanie Artur Sędzielarz
Soliści:
Ewa Biegas, Anna Dytry, Katarzyna Oleś-Blacha, Agnieszka Piass, Anna Lubańska, Kałudi Kałudow, Hector Lopez, Yalun Zhang, Aleksander Teliga, pozostali soliści w ustalaniu.
José Maria Florêncio - dyrygent

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij