2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Zaproszenie na Świąteczny Kiermasz

2010-12-02

Miejski Ośrodek Kultury w Lędzinach serdecznie zaprasza na Niezwykły Artystyczny Kiermasz Świąteczny, który odbędzie się w dniach 11, 12 grudnia br. w godzinach od 12.00 do 18.00 w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury.

Będą mieli Państwo okazję nabyć piękne prezenty z rękodzieła artystycznego, ceramiki, biżuterii oraz wiele innych ozdób swiątecznych.
Wyroby wykonane są przez podopiecznych Ośrodka Błogosławiona Karolina, Hospicjum Cordis z Mysłowic, Domu Dziennego Pobytu Seniora, uczniów miejscowych szkół i przedszkoli, uczestników zajęć MOK-u.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij