2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Zaproszenie na spotkanie Klubu Tygodnika Powszechnego

2013-12-10

  Spotkanie członków Klubu Tygodnika Powszechnego w Powiecie Bieruńsko-Lędzińskim i ich gości odbędzie się 13 grudnia (piątek) o godz. 17.00 w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lędzinach przy ul. Lędzińskiej 86, w którym znajduje się siedziba tego klubu.

Najpierw omówione zostaną sprawy organizacyjne ( w tym dotyczące problemów poruszanych podczas listopadowego spotkania KTP w Krakowie), a potem będzie to już przedświąteczne spotkanie towarzyskie przy kawie, herbacie i ciastkach. Zapraszamy też osoby , które chciałyby się przyłączyć do grona członków KTP w Powiecie Bieruńsko-Lędzińskim.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij