2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Zaproszenie na spotkanie autorskie z Czesławem Ryszką

2015-01-26

Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Lędzińskiej zaprasza mieszkańców Lędzin na spotkanie autorskie z panem Czesławem Ryszką, które odbędzie się 28 stycznia 2015r. w sali konferencyjnej na Placu Farskim.

Tematem spotkania będzie nowa książka Czesława Ryszki "Zawierzyć Polskę Królowej".

Czesław Ryszka - pochodzący z Lędzin, pisarz, publicysta, tygodnika "Niedziela", autor ponad 60 książek tłumaczonych również na języki obce. W swojej twórczości łączy zainteresowania historią kościoła, teologią oraz literaturą, autor jasnogórskiej trylogii licznych książek biograficznych i objawieniach maryjnych.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij