2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Zaproszenie na prelekcję Dariusza Faleckiego

2016-04-29

Miejski Ośrodek Kultury w Lędzinach zaprasza na prelekcję Dariusza Faleckiego, pt. "Historia Pożarnictwa na Śląsku", która odbędzie się 12 maja 2016 roku, o godzinie 17.00, w sali audiowizualnej na Placu Farskim, ul. Lędzińska 86a, Lędziny.

Pan Dariusz Falecki jest naczelnikiem Wydziału Naukowo-Oświatowego Centralnego Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach. Prywatnie jest historykiem pasjonatem, kolekcjonerem materiałów archiwalnych i przedmiotów związanych z historią Mysłowic.

 

Na facebooku prowadzi stronę "Śląskie pożarnictwo". Jest autorem ponad sześciuset artykułów o historycznej tematyce. Wszelkie informacje dotyczące prelekcji znajdą Państwo w siedzibie MOK Lędziny, ul. Hołdunowska 39, tel. 32 326 78 33, e-mail: mokledziny@o2.pl oraz na stronie internetowej: www.mokledziny.pl. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij