2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Zaproszenie na posiedzenie połączonych komisji

2016-02-11

Przewodnicząca Rady Miasta Elżbieta Ostrowska zaprasza na posiedzenie połączonych Komisji, które odbędzie się w dniu 15.02.2016 roku, o godzinie 16:00 w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta Lędziny.

 

Tematem wiodącym posiedzenia będą sprawy dotyczące geodezji i zagospodarowania przestrzennego oraz taryf dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków dla PGK „Partner” Sp. z o.o.

 

Jednocześnie informujemy, iż zaplanowane na ten dzień posiedzenie Komisji Handlu, Usług, Komunikacji, Ładu i Porządku Publicznego odbędzie się po zakończeniu posiedzenia połączonych Komisji.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij