2017-09-18
Jest już nowy, Wrześniowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury!
2017-10-05
W środę, 4 października w przedszkolu znajdującym się w SP2 odbyło się głośne czytanie przedszkolakom, w którym udział wzięły: Burmistrz Miasta Lędziny Krystyna Wróbel oraz Poseł na Sejm Ewa Kołodziej.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2017-08-22
SPRAWDŹ KORZYŚCI Z POWOŁANIA ZWIĄZKU METROPOLITALNEGO
2017-10-05
Pragniemy poinformować właścicieli nieruchomości i mieszkańców Miasta Lędziny, że została zakończona procedura zmiany nazwy ulicy Lucjana Szenwalda.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.
2017-09-28
Nocna i Świąteczna opieka zdrowotna bez zmian od 1 października w MZOZ Lędziny
Drodzy Mieszkańcy informujemy, iż nocna i świąteczna opieka zdrowotna udzielana jest w Przychodni Specjalistycznej MZOZ Lędziny przy ul. Pokoju 17, od poniedziałku do piątku w godzinach od 18:00 do 8:00 dnia następnego oraz całodobowo w dni ustawowo wolne od pracy, nr tel (32) 326 62 53, (32) 326 73 74

Zaproszenie na III Memoriał Agaty Mróz - Olszewskiej

2011-08-24

Zapraszamy na Memoriał Agaty Mróz-Olszewskiej, który odbędzie się w dniach 9-11 września w Dąbrowie Górniczej.

Część kulturalno-artystyczna odbędzie się w Parku Hallera, natomiast sportowa odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej „Centrum" na terenie parku, przy Alei Róż 3.
Przywołując pamięć patronki Memoriału, której wola walki i chęć życia poruszyła wszystkich, pragniemy oddać hołd dla jej niezwykłej postawy. Honorując jej wysiłki promujemy ideę krwiodawstwa i transplantacji szpiku kostnego.


Każda edycja Memoriału Agaty Mróz-Olszewskiej jest wydarzeniem
niezwykłej rangi. Radość przeżywania sportowych rozgrywek i występów artystów łączy się z głęboką refleksją nad ofiarnością, poświęceniem, bezinteresownością, zawartą w pięknym przesłaniu „Podaruj innym cząsteczkę siebie".

Gorąco zachęcamy do wspólnego rozpowszechniania tej szlachetnej idei!
W załączeniu przesyłamy link do naszej strony, na której zamieszczone są wszystkie materiały promocyjne Memoriału i plakat, który mogą Państwo zamieścić wraz z przekierowaniem na swoich stronach internetowych.

Dodatkowe informacje dotyczące III Memoriału Agaty Mróz-Olszewskiej można uzyskać pod  adresem lub numerem telefonu (32) 317 14 44.

Uczestnictwo w Memoriale oraz pomoc w jego promocji będzie wyrazem Państwa solidarności z celami, jakie przyświecają organizowanemu przedsięwzięciu.

Liczymy na Państwa pomoc płynącą z dobroci serca i troski o innych.      
Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij