2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2018-01-05
W Biuletynie Zamówień Publicznych oraz w Biuletynie Informacji Publicznej zostały opublikowane następujące ogłoszenia o zamówieniu pn.: Roboty budowlane zawiązane z realizacją zadania pn.: „Budowa przedszkola”, Modernizacja budynków komunalnych przy ul. Pokoju 106 – utworzenie mieszkań socjalnych – I etap, Termomodernizacja budynku Urzędu Miasta w Lędzinach
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.
2017-12-29

Zaproszenie na Dni Otwarte oczyszczalni ścieków "Ziemowit"

2013-09-10

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej „Partner” Sp. z o.o. serdecznie zaprasza do udziału w Dniach Otwartych oczyszczalni ścieków „ZIEMOWIT”, do zwiedzania oczyszczalni zapraszamy 20 i 21 września.

Zmodernizowana w ramach projektu „Uporządkowanie gospodarki ściekowej w Gminie Lędziny” oczyszczalnia, otworzy swoje podwoje dla mieszkańców Lędzin i pod opieką przewodnika będzie można zwiedzić obiekty i urządzenia znajdujące się na jej terenie.  To okazja, aby przyjrzeć się pracy oczyszczalni z bliska, zapoznać się z jej funkcjonowaniem oraz dowiedzieć się, jak ze ścieku powstaje czysta woda.

Zwiedzanie oczyszczalni zostało zaplanowane tak, aby przyjąć na obiekcie możliwie największą liczbę zainteresowanych i odbędzie się w dniu 20 września /piątek/ o godzinie 8:30, 10:00, 11:30, oraz 21 września /sobota/ o godzinie 10:00 oraz 12:00.

Dla wszystkich uczestników Dni Otwartych mamy gadżety firmowe promujące projekt „Uporządkowanie gospodarki ściekowej w Gminie Lędziny”.

W celu usprawnienia zwiedzania zwracamy się z prośbą o wcześniejsze zgłoszenie chęci uczestnictwa w Dniu Otwartym za pomocą poczty elektronicznej na adres jrp.pgk-partner@com.pl lub telefonicznie na numer: (32) 216-61-32 wew.36.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij