2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2018-01-05
W Biuletynie Zamówień Publicznych oraz w Biuletynie Informacji Publicznej zostały opublikowane następujące ogłoszenia o zamówieniu pn.: Roboty budowlane zawiązane z realizacją zadania pn.: „Budowa przedszkola”, Modernizacja budynków komunalnych przy ul. Pokoju 106 – utworzenie mieszkań socjalnych – I etap, Termomodernizacja budynku Urzędu Miasta w Lędzinach
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.
2017-12-29

Zaproszenie na debatę z dzielnicowym

2016-02-29

Dzielnicowi z terenu miasta Lędziny zapraszają wszystkich zainteresowanych na debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu w sieci. Planowane spotkanie skierowane jest głównie do rodziców uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Debata odbędzie się w dniu 4 marca br. o godzinie 17.00 w budynku przy Placu Farskim w Lędzinach. 

W trakcie spotkania dzielnicowi omówią temat "Bezpieczeństwo w sieci – co powinni wiedzieć rodzice". Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w tej ciekawej debacie. 

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij