2018-11-26
22 listopada odbyła się pierwsza, uroczysta sesja Rady Miasta Lędziny ósmej kadencji, podczas której odbyło się Ślubowanie Radnych oraz Ślubowanie Burmistrza Miasta Lędziny. Podczas pierwszej sesji wybrany został także przewodniczący oraz wiceprzewodniczący Rady Miasta.
2018-02-12
Przedmiotem oferty jest przeznaczona na sprzedaż gminna nieruchomość gruntowa objęta granicami Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, położona w mieście Lędziny o powierzchni 2,9050 ha.
2017-12-01
Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją dotyczącą współpracy Gminy Lędziny i Ochotniczej Straży Pożarnej w Lędzinach.
2018-04-14
Szanowni MIESZKAŃCY, Uprzejmie informuję, że w Urzędzie Miasta Lędziny przy ul. Lędzińskiej 55, I piętro, pok.111 istnieje możliwość uzyskania bezpłatnej porady prawnej przez mieszkańców Lędzin w każdy poniedziałek od godz.14:30 do godz.16:30. Burmistrz Miasta Krystyna Wróbel
2018-05-21
Gmina Lędziny zleciła opracowanie projektu koncepcyjnego przebiegu łącznika drogowego ul. Lędzińskiej z ul. Zawiszy Czarnego. Planowany przebieg obrazują załączone rysunki. Utworzenie łącznika to ważny element działań podejmowanych na rzecz poprawy jakości infrastruktury drogowej na terenie Lędzin.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Zaproszenie do udziału w turnieju Powiatowej Ligi Przedszkolaka w Piłce Nożnej

2016-05-11

Akademia Sportu KSB Lędziny serdecznie zaprasza do udziału w I Turnieju Powiatowej Ligi Przedszkolaka.

Turniej ma charakter Mini-Mundialu dla najmłodszych dzieci - 4-6 letnich. Impreza odbędzie się dnia 14.05 na boisku Orlik mieszczącym się przy Powiatowym Zespole Szkół (ul. Pokoju 4).

 

Będzie to impreza składająca się z trzech cykli. Pierwszy cykl odbędzie się w Lędzinach, drugi w Bieruniu (05.06), a trzeci w Bojszowach (12.06).

 

Celem tego przedsięwzięcia jest przede wszystkim zachęcenie dzieci, jak i również ich rodziców do aktywnego spędzania czasu wolnego poprzez uczestnictwo w turnieju piłki nożnej. Dla maluchów czekają nagrody i poczęstunek.

 

Głównym organizatorem trzech imprez przedszkolnych jest Akademia Sportu KSB Lędziny.

 

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij