2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Zaproszenie do udziału w turnieju Powiatowej Ligi Przedszkolaka w Piłce Nożnej

2016-05-11

Akademia Sportu KSB Lędziny serdecznie zaprasza do udziału w I Turnieju Powiatowej Ligi Przedszkolaka.

Turniej ma charakter Mini-Mundialu dla najmłodszych dzieci - 4-6 letnich. Impreza odbędzie się dnia 14.05 na boisku Orlik mieszczącym się przy Powiatowym Zespole Szkół (ul. Pokoju 4).

 

Będzie to impreza składająca się z trzech cykli. Pierwszy cykl odbędzie się w Lędzinach, drugi w Bieruniu (05.06), a trzeci w Bojszowach (12.06).

 

Celem tego przedsięwzięcia jest przede wszystkim zachęcenie dzieci, jak i również ich rodziców do aktywnego spędzania czasu wolnego poprzez uczestnictwo w turnieju piłki nożnej. Dla maluchów czekają nagrody i poczęstunek.

 

Głównym organizatorem trzech imprez przedszkolnych jest Akademia Sportu KSB Lędziny.

 

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij