2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2018-01-05
W Biuletynie Zamówień Publicznych oraz w Biuletynie Informacji Publicznej zostały opublikowane następujące ogłoszenia o zamówieniu pn.: Roboty budowlane zawiązane z realizacją zadania pn.: „Budowa przedszkola”, Modernizacja budynków komunalnych przy ul. Pokoju 106 – utworzenie mieszkań socjalnych – I etap, Termomodernizacja budynku Urzędu Miasta w Lędzinach
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.
2017-12-29

Zapraszamy na prelekcję z cyklu "Większa wiedza większa tolerancja" - Niegrzeczne dzieci

2009-10-16

Zarząd Lędzińskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i ich Rodzin zaprasza na spotkanie z cyklu „Większa wiedza - większa tolerancja", które odbędzie się dnia 27 października o godz. 16.00 w sali nr 2, przy ul. Hołdunowskiej 39.

Temat prelekcji „Niegrzeczne dzieci"

Najczęściej diagnozowane jednostki zaburzeń w zachowaniu:

  • autyzm

  • zespół Aspergera

  • ADHD

  • inne

- Programy opiekuńczo - wychowawcze

- Komunikacja werbalna i alternatywna

- Nowoczesne metody terapeutyczno - edukacyjne stosowane przez opiekunów i profesjonalistów

Spotkanie adresowane jest nie tylko do członków rodzin z autyzmem, ale wszystkich zainteresowanych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na ten temat.

Prelekcję poprowadzi Miłosława Kania. Wstęp wolny.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij