2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2018-01-05
W Biuletynie Zamówień Publicznych oraz w Biuletynie Informacji Publicznej zostały opublikowane następujące ogłoszenia o zamówieniu pn.: Roboty budowlane zawiązane z realizacją zadania pn.: „Budowa przedszkola”, Modernizacja budynków komunalnych przy ul. Pokoju 106 – utworzenie mieszkań socjalnych – I etap, Termomodernizacja budynku Urzędu Miasta w Lędzinach
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.
2017-12-29

Zapraszamy do obejrzenia wirtualnego spaceru po mieście

2010-10-01

Zapraszamy do obejrzenia wirtualnego spaceru po najciekawszych miejscach Lędzin. Jest to możliwe dzięki uruchomionej właśnie prezentacji miasta na stronie http://www.wkraj.pl/.do której możemy również wejść za pomocą miejskiej strony internetowej http://www.ledziny.pl/ .

 


Wirtualne wędrówki to niezwykle atrakcyjna i coraz bardziej popularna forma internetowej prezentacji miast, gmin albo obiektów. Zdjęcia wykonane specjalną techniką panoramiczną dają możliwość oglądania wybranych miejsc pod kątem 360 stopni. Możemy przechodzić do kolejnych panoram (wskazanych strzałkami), co stwarza wrażenie wędrówki po mieście lub wchodzić do obiektów. Prezentację wzbogaca czytany przez lektora tekst na temat najciekawszych miejsc.

Prosta, intuicyjna obsługa pozwala z łatwością przechodzić do kolejnych panoram i samodzielnie poznawać funkcje prezentacji.


Zapraszamy na wirtualny spacer po Lędzinach.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij