2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Zamknięcie ul. Szenwalda i Goławieckiej

2013-12-09

W związku z realizacją robót drogowych na drogach powiatowych ulicy Szenwalda i Goławieckiej w Lędzinach uprzejmie informujemy, że od dnia 6 grudnia 2013r. w/w drogi powiatowe będą całkowicie zamknięte. Zakaz przejazdu nie obejmuje komunikacji miejskiej i dojazdu do posesji.

 

W celu dojazdu na trasie z Chełmu Śl. do Lędzin i odwrotnie zaleca się korzystać z drogi wojewódzkiej nr DW 934 przez Imielin. W celu dojazdu z Bierunia do Lędzin i odwrotnie zaleca się korzystać z drogi krajowej nr DK 44.

Za utrudnienia w tym dniu przepraszamy.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij