2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Z wizytą u pana Leśniczego

2009-04-23

23 kwietnia 2009r. w centrali MBP Lędziny o godz. 9.00 odbędzie się lekcja biblioteczna „Poznajemy Bibliotekę" dla dzieci kl. I SP nr 1, w tym samym dniu, również o godz. 9.00 Filia nr 1 organizuje również lekcję biblioteczną połączoną ze ścieżką edukacyjną - „Z wizytą u pana Leśniczego" .

Leśniczy, pan Jacek Marzec był gościem Filii w dniu 12.02.2009r. i zaprosił do siebie tj. do leśniczówki najmłodszych czytelników, tak by na miejscu dzieci mogły poznać najciekawsze sekrety przyrody, a także dowiedzieć się jak o nią dbać i zachować dla przyszłych pokoleń. We współpracy z panią Wiolettą Bhira nauczycielką SP nr 3 w Lędzinach oraz rodzicami, Biblioteka przygotowała dzieciom - uczestnikom w/w lekcji niespodziankę - pieczenie kiełbasek

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij