2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Z wizytą u Jubilata Pawła Okonia

2014-02-28

W piątek 21 lutego Burmistrz Miasta Wiesław Stambrowski wraz z kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Renatą Ścierską złożyli wizytę Panu Pawłowi Okoniowi, który obchodził w tym roku 90-te urodziny.

 

Pan Burmistrz wraz z panią Ścierską złożyli jubilatowi gratulacje i życzenia oraz przekazali bukiet kwiatów, pamiątkowy dyplom i kosz z prezentami. W spotkaniu uczestniczyli również dzieci Pana Pawła: córka Teresa, syn Piotr i synowa Wiesława.

Paweł Okoń jest od 1981r. emerytowanym górnikiem byłej lędzińskiej kopalni „Piast”. Solenizant ma sześcioro dzieci (trzy córki i trzech synów), 16 wnuków i 26 prawnuków. Mieszka z synem Piotrem. Pan Paweł jest osobą towarzyską, pogodną, chętnie przyjmuje gości. Lubi odwiedzać swoje wnuki i prawnuki, z którymi pomimo różnicy wieku potrafi świetnie się dogadać.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania http://www.ledziny.pl/administracja/jubilat-pawel-okon.html

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij