2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Z wizytą u jubilata

2014-12-17

90 lat temu, 11 grudnia 1924r. urodził się Pan Alojzy Moskwa. Z okazji pięknego jubileuszu burmistrz miasta Krystyna Wróbel wraz z kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Renatą Ścierską odwiedziły jubilata w jego domu. Panie złożyły mu życzenia, serdeczne gratulacje oraz wręczyły kosz okolicznościowy.

 

Podczas spotkania Pan Alojzy podzielił się wspomnieniami z lat młodości. Urodził się w Ścierniach. Ślub cywilny z żoną Elżbietą zawarł 17 stycznia 1948r. w Bieruniu Nowym, natomiast ślub kościelny odbył się w kościele pw. Św. Bartłomieja w Bieruniu Starym. W Hołdunowie mieszka od 1951r.

W spotkaniu uczestniczyły córki Pelagia i Bronisława wraz z mężem Andrzejem.

Panu Alojzowi życzymy dużo zdrowia i pogody ducha.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij