2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2018-01-05
W Biuletynie Zamówień Publicznych oraz w Biuletynie Informacji Publicznej zostały opublikowane następujące ogłoszenia o zamówieniu pn.: Roboty budowlane zawiązane z realizacją zadania pn.: „Budowa przedszkola”, Modernizacja budynków komunalnych przy ul. Pokoju 106 – utworzenie mieszkań socjalnych – I etap, Termomodernizacja budynku Urzędu Miasta w Lędzinach
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.
2017-12-29

Z urodzinową wizytą u Jubilata

2015-06-10

5 czerwca burmistrz miasta Krystyna Wróbel wraz z kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Renatą Ścierską odwiedziły mieszkańca Goławca pana Franciszka Foltyn, który świętował 90 urodziny.

Wizyta władz miasta była okazją do przekazania Panu Franciszkowi życzeń, kwiatów oraz okolicznościowego listu. Jubilat otoczony najbliższą rodziną w dobrej kondycji podjął wszystkich gości. Chętnie opowiadał o swoich przeżyciach i dzielił się wspomnieniami z lat młodości. Warto podkreślić, że Państwo Janina i Franciszek Foltynowie obchodzą w tym roku 58 rocznicę ślubu.

Jubilatowi życzymy dużo  zdrowia, siły i wszelkiej pomyślności  na dalsze długie lata życia!

Więcej zdjęć w fotogalerii.

 

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij