2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2018-01-05
W Biuletynie Zamówień Publicznych oraz w Biuletynie Informacji Publicznej zostały opublikowane następujące ogłoszenia o zamówieniu pn.: Roboty budowlane zawiązane z realizacją zadania pn.: „Budowa przedszkola”, Modernizacja budynków komunalnych przy ul. Pokoju 106 – utworzenie mieszkań socjalnych – I etap, Termomodernizacja budynku Urzędu Miasta w Lędzinach
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.
2017-12-29

XI Żeglarski Biwak Integracyjny w Chełmie Śląskim

2016-06-28

Na terenie Yacht Clubu OPTY w Chełmie Śląskim po raz XI odbył się Żeglarski Biwak Integracyjny, nad którym honorowy patronat objął Wójt Gminy Chełm Śląski Stanisław Jagoda oraz przedstawiciel niepełnosprawnych w Parlamencie Europejskim - europoseł Marek Plura. 

Podczas trzydniowej imprezy, w dniach 21 - 23 czerwca niepełnosprawni z ośrodków opiekuńczych z terenu powiatu bieruńsko - lędzińskiego i Mysłowic dzięki sponsorom, zaangażowaniu swoich opiekunów i rzeszy wolontariuszy z PZS Lędziny i Szkolnego Koła Wolontariatu przy Gimnazjum nr 1 im. J. Korczaka w Lędzinach, bawiło się radośnie, relaksowało i poznawało żeglarskie rzemiosło. 

 

Słoneczna pogoda sprzyjała zarówno wydarzeniom na wodzie, takim jak pokaz flyobardu, umiejętności psów ratowniczych, czy żeglowaniu i zorganizowaniu mini regat, jak i temu co działo się na scenie. 

 

 

3749.jpg
6155.jpg
4293.jpg
Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij