2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Wystawa chełmianki z Hołdunowa

2009-02-09


Do 25 lutego będzie można oglądać w imielińskim Domu Kultury „Sokolnia" wystawę obrazów 24-letniej malarki Renaty Gołdon-Kolny, obecnie mieszkanki Chełmu Śl., ale jeszcze do niedawna hołdunowianki.

Dominują tu krajobrazy, ale nie brak też martwej natury i aktów. Obecna na wernisażu wystawy, 1 lutego, nowa przewodnicząca Klubu Plastyka „Kontrast" w Lędzinach, Beata Kozioł, przypomniała, że ekspozycja tych prac w „Sokolni" jest już jej drugą indywidualną wystawą obrazów Renaty Gołdon-Kolny, po ubiegłorocznej w SDK „Tęcza" w Tychach. Podkreśliła również, iż młoda malarka jest wychowanką „Kontrastu" i od grudnia ponownie pełni w nim funkcję sekretarza zarządu.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij