• Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

Wyróżnienie dla pracy naszych samorządowców

26 marca 2021

Krystyna Wróbel – Burmistrz Miasta Lędziny została wybrana najlepszym burmistrzem w organizowanym przez PortalSamorzadowy.pl plebiscycie na Samorządowca Roku 2020. A w gronie 5 najlepszych radnych gminnych w Polsce radny Tomasz Kostyra.

O tytuł Samorządowca Roku 2020 rywalizowali włodarze i radni z całego kraju, reprezentujący gminy, powiaty oraz województwa. W sumie od 1 stycznia 2020 r. do 21 stycznia 2021 oddano w serwisie PortalSamorzadowy.pl blisko 133 tys. tys. głosów.

 

- Plebiscyt cieszy się wciąż ogromnym zainteresowaniem i czytelnicy z niesłabnącym zaangażowaniem oceniają, punktują i komentują poczynania samorządowców. A dobrze wiemy, że miniony rok był bardzo trudny. Kryzys był sprawdzianem nie tylko dla rządu, społeczeństwa, ale także lokalnych władz – mówi Rafał Kerger, redaktor naczelny serwisu PortalSamorzadowy.pl.

 

Głosujący wyróżnili także innych samorządowców z województwa śląskiego. W pierwszej piątce najlepiej ocenianych marszałków w 2020 r znalazł się Jakub Chełstowski – marszałek woj. śląskiego.  A w gronie 5 wyróżnionych  radnych gminnych znalazł się lędziński radny Tomasz Kostyra.

 

Pani Burmistrz Krystynie Wróbel i Panu Radnemu Tomaszowi Kostyrze serdecznie gratulujemy wyróżnienia.

 

Poniżej link do wywiadu z burmistrz Krystyną Wróbel.

https://www.portalsamorzadowy.pl/prawo-i-finanse/burmistrz-ostatni-raz-przedstawi-radnym-ledzin-projekt-budzetu-potem-sprawe-przejmie-rio,266751.html

Współpraca
Powiat Bieruńsko-LędzińskiBieruńBojszowyChełm ŚląskiImielinTychyWojewództwo ŚląskieUrząd Marszałkowski Województwa ŚląskiegoŚląski Urząd Wojewódzki w KatowicachPowiatowy Urząd Pracy w TychachRevucaRoccagorgaUnicov