2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2017-12-17
Urząd Miasta w Lędzinach oraz Miejski Ośrodek Kultury zapraszają na Powitanie z Nowym Rokiem 2018. 31 grudnia o godzinie 23.30 do 00:30. Złóżmy sobie życzenia....
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Wycieczka do Dinozatorlandu

2009-06-30
 

Dinozatorland to wspaniałe miejsce do którego w dniu 24.06.2009r. wybrały się dwie nauczycielki Anna Musioł i Beata Rother z laureatkami tegorocznego Śląskiego Śpiewania(zdobywczynie II miejsca w kategorii zespół wokalno-instrumentalny)i konkursu ekologicznego w Gostyni(zdobywczynie II miejsca).

Szesnaście dziewczynek w wieku od 5-10 lat z zespołu „Koniczynki" przeżyło piękną przygodę. W czasie spaceru po ścieżce edukacyjnej w starym lesie dziewczynki oglądały „ożywione" prehistoryczne gady, podziwiały największego na świecie ruchomego T-Rexa, zwiedziły muzeum szkieletorów. Następnie wyruszyły na przejażdżkę pociągiem i autodromem. Po tych atrakcjach udały się na smaczny posiłek. Nagrodę ufundował Urząd Miasta Lędziny. Serdecznie dziękujemy, a Koniczynkom gratulujemy wielkiego sukcesu.
Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij