2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Wizyta w Ratuszu

2011-05-12

11 maja Uczniowie klasy 3 Szkoły Podstawowej Nr 1 w Lędzinach, zwiedzili Urząd Miasta.Przewodnikiem po urzędzie była Iwona Dworak pracownik Wydziału Spraw Obywatelskich i Administracji i Ewa Socha pracownik Biura Rady Miasta.

Zwiedzanie rozpoczęto od Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami. Miejscem, które spotkało się ze szczególnym zainteresowaniem uczniów, była sala ślubów. Dzieci miały także okazję zobaczyć gabinet burmistrza i wiceburmistrza miasta, gdzie czekał na nich słodki poczęstunek. Dzieci nie mogły oprzeć się pokusie, aby choć na chwilę zasiąść w fotelu burmistrza. W gabinecie wiceburmistrza mogły zobaczyć insygnia samorządowe.

Następnie uczniowie zwiedzili salę posiedzeń Rady Miasta. Dzieci były bardzo zainteresowane zwiedzanymi miejscami, ujęła ich serdeczność, z jaką zostali przyjęci.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij