2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2018-01-05
W Biuletynie Zamówień Publicznych oraz w Biuletynie Informacji Publicznej zostały opublikowane następujące ogłoszenia o zamówieniu pn.: Roboty budowlane zawiązane z realizacją zadania pn.: „Budowa przedszkola”, Modernizacja budynków komunalnych przy ul. Pokoju 106 – utworzenie mieszkań socjalnych – I etap, Termomodernizacja budynku Urzędu Miasta w Lędzinach
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.
2017-12-29

Wernisaż wystawy malarstwa Agaty Wojtali i Jana Śmiłowskiego

2011-02-21
13 lutego w Domu Kultury "Sokolnia" w Imielinie odbył się wernisaż wystawy  obrazów lędzińskich malarzy Jana Śmiłowskiego i Agaty Wojtali.

Jan Śmiłowski - laureat nagrody Starosty Powiatu Bieruńsko - Lędzińskiego Clemens Pro Arte 2010 współzałożycieli Klubu Plastyka Kontrast w Lędzinach.

Agata Wojtala - członkini Klubu Plastyka "Kontrast", studentka IV roku Budownictwa Wyzszej  Szkoły Technicznej w Katowicach.

Uczestnicy wernisażu mogli obejrzeć 36 prac wykonanych w technice olejnej.

Agata Wojtala i Jan Śmiłowski spotkali się 10 lat temu w Klubie Plastyka "Kontrast" w Lędzinach.Wspólna pasja zbliżyła tych dwoje ludzi. Pan Jan tłumaczył, Agata wówczas jeszcze gimnazjalistka słuchała i starała się wykorzystać nabytą wiedzę.

Ich wspólną wystawę można oglądać do 9 marca 2011.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij