2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Wernisaż wystawy fotograficznej Marcina Jałowego.

2014-03-07

3 marca w holu lędzińskiego ratusza odbył się wernisaż wystawy fotograficznej Marcina Jałowego. Ekspozycja zatytuowana  „Nasycić oczy zieloną Europą”  jest efektem podróży po Europie.

Dominują w niej tematy ekologii oraz fauny i flory. Marcin Jałowy  jest absolwentem  dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zawodowo dziennikarz i prezenter telewizji TVP Katowice, prowadzi program „Ekoagent”.  Współpracował także z radiem Eska Śląsk, radiem Katowice, telewizją TVS oraz z Dziennikiem Zachodnim. Mieszka w Lędzinach. Wystawę można oglądać do końca marca.

p1100719.jpg
p1100683.jpg
Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij