2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Wernisaż Heleny Szabrańskiej

2009-10-07

2 października, w Spółdzielczym Domu Kultury „Tęcza" odbył się wernisaż retrospektywnej (z lat 1997-2009) wystawy blisko 30 obrazów Heleny Szabrańskiej,byłej przewodniczącej Klubu Plastyka Kontrast w Lędzinach.

Helena Szabrańska cieszy się ogromnym autorytetem nie tylko w środowisku plastyków amatorów, ale także wśród mieszkańców Lędzin oraz władz samorządowych. Dlatego nie dziwi fakt, iż wernisaż zgromadził tłumy ludzi. Gratulacje i kwiaty złożyli przewodniczący Rady Powiatu Bieruńsko-Lędzińskiego, Henryk Barcik z małżonką, skarbnik miasta Lędziny Irena Gajer z małżonkiem, członek Zarządu Powiatu, Marek Bania, przewodnicząca komisji edukacji i kultury Rady Miasta Ledziny, Krystyna Wróbel z małżonkiem, przedstawiciele zarządu Rejonowego Koła pszczelarzy Bieruń.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij