2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Ważne uprawnienia SEP dla uczniów PZS w Lędzinach

2016-04-05

 

Po raz kolejny uczniowie czwartych klas technikum elektrycznego i informatycznego Powiatowego Zespołu Szkół w Lędzinach uczestniczyli w dodatkowych zajęciach poszerzających kompetencje zawodowe w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych w grupie 1.

 

 

Bezpłatny kurs przygotowujący uczniów do egzaminu kwalifikacyjnego SEP, prowadzony w ramach zajęć dodatkowych został zakończony egzaminem 31 marca 2016 roku.

Członkowie Komisji Egzaminacyjnej pogratulowali zdającym wysokiego poziomu wiedzy. Uroczyste rozdanie świadectw kwalifikacyjnych zaplanowano na dzień 10 czerwca 2016 r. W tym dniu PZS w Lędzinach włączy się w obchody Międzynarodowego Dnia Elektryka.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij