2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Warsztaty taneczne w Powiatowym Zespole Szkół

2009-02-12


Miejski Ośrodek Kultury rozpoczął mocnym uderzeniem ( w przenośni i dosłownie) już w minioną sobotę i niedzielę (24-25 stycznia) zajęcia dla dzieci i młodzieży w ramach tegorocznych ferii zimowych.

Znani, m.in. z Tańca z gwiazdami, instruktorzy z różnych stron Polski, Dariusz Kryla z Mysłowic, Vanill (Damian Osiakowski) z Łodzi, Michał Łabuś z Gdańska oraz Katarzyna Zielonka z Chorzowa, prowadzili dwudniowe płatne warsztaty taneczne dla 40-osobowej grupy w auli miejscowego Powiatowego Zespołu Szkół, umiejętnie wykorzystując zainstalowane tam na tylnej ścianie ogromne lustra. Do południa młodzi adepci tańca z Lędzin oraz okolicznych miast i gmin ćwiczyli elementy commercial jazz, popping locking i break dance, a po południu hip hop, znów breack dance oraz tańca współczesnego. Realizację dźwięku podczas tych warsztatów zapewnili Franciszek Moskwa z synem Grzegorzem.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij