2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Walne zebranie Kontrastu

2012-02-14

10 lutego br. odbyło się walne zebranie sprawozdawcze Klubu Plastyka „Kontrast", podczas którego jednogłośnie przyjęto protokół z poprzedniego walnego zebrania, sprawozdanie z ubiegłorocznej działalności zarządu klubu oraz sprawozdanie komisji rewizyjnej.

Podjęto decyzję o utworzeniu strony internetowej klubu. Zadania tego podjął się młody tyszanin Krzysztof Bednarz. Uzgodniono również termin kolejnego pleneru, który odbędzie się na przełomie sierpnia i września w bieszczadzkiej Wetlinie.

Na zakończenie Przewodnicząca zarządu Beata Kozioł wręczyła obecnym po jednym egzemplarzu ostatniej książki wieloletniego członka klubu, zmarłego w 2009 roku Józefa Wadasa pt. „Śpiewomy i godomy po naszymu".

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij